Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » ÜDV! Van egy felesleges LCD...

ÜDV! Van egy felesleges LCD monitorom meg 1 xbox360-am (az nem felesleges) :D. Azt meg lehet-e csinálni, hogy valamilyen elosztóval v valami rákötöm az xbox-ra az LCD monitort meg 1 katódsugárcsöves TV-t? (hogy ne ossza ketté a TV képét)

Figyelt kérdés
2010. febr. 20. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát szerintem az a monitor az TFT nem LCD de ez most mindegy. Szóval egyszerre nem fog menni a kettő. Vagy a monitor vagy a TV. Ha a monitoron szeretnéd nézni, akkor arra van speciális kábel, éppen nekem is van most egy ilyen felesleges vált darab. Ha TV-re szeretnéd, akkor ahhoz gyárilag adtak kábelt.
2010. febr. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az LCD monitorra akkor tudod rákötni a TV-t ha a monitornak van Videó vagy S-videó bemenete.
2010. febr. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem... És azt se lehet megcsinálni h nem 1tv és 1 monitor hanem 2 monitor és akkor nincs tv. Egyébként ezt arra szeretném használni h 2 player-nél ne ossza ketté a TV vagy a monitor képét, hanem 1ik gamer ezen a kijelzőn, másik a másikon :D
2010. febr. 20. 16:14
 4/4 anonim ***** válasza:
A második válaszolónak nincs igaza ugyanis van speciális kábel aminek VGA kimenete van. Ha ne adj isten sikerülne mind a két monitorra képet varázsolni ami nem fog menni mert nem lehetséges akkor sem fogja úgy elosztani a két játékosra jutó képet hanem vizszintesen fogja vagy függőlegesen, ez már csak beállítás kérdése. (első válaszoló)
2010. febr. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!