Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogy is működik ez a 3D-s tv...

Hogy is működik ez a 3D-s tv dolog? (kérdés lent)

Figyelt kérdés

Épp 3D-s tv vásárlás előtt állok.

Mivel még nem volt dolgom 3D-s tv-vel ezért pár kérdéssel fordulnék hozzátok.

Tehát tegyük fel hogy megvettem a tv-t.

Itthon rá tudom kötni a számitógépre HDMI kábellel.

Fog ez igy működni? Szóval kompatibilis lessz a géppel és működni fog a 3D blu-ray lejátszás vagy inkább kell vennem egy külső lejátszót? Egyáltalán van 3D lejátszó szoftver a számitógépre?

Aki már jártas ebben az irjon.



2015. ápr. 23. 04:03
 1/5 Richard930624 válasza:
Ha a TV-N akarod lejátszani PC-ről a 3D-T akkor igen működni fog. Nem kell a gépre semmi szoftver. A TV-t egyszerűen 3D üzemmódra kell kapcsólni. Ajánlanám az LG 3D Smart-ot okos távirányítóval. Nekem is az van! Remélem tudtam segíteni.
2015. ápr. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Például VLC-vel vagy sima mezei windows media player-rel is?

A kép az ugye ketté oszlik. Ezt a tv fel fogja ismerni hogy ez egy 3D videó?

2015. ápr. 23. 08:19
 3/5 Osynho ***** válasza:

A vga-nak és a hdmi kábelnek megfelelőnek kell lenni a 3D-hez.


Lejátszó programnak pedig inkább egy media player classic home cinemát használj, vagy kodit pl.

2015. ápr. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Rádugod a pc-d egy HDMI kábellel, elindítod a filmet, tv-n megnyomod a 3D gombot és szitkozódsz, hogy miért vettél 3D tv-t, nincs rá normális tartalom
2015. ápr. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Osynho ***** válasza:
Sajnos kénytelen az ember 3D-s tv-t venni, ha rendesebb képminőségre vágyik. :/ Jó lenne egy tök buta tv, semmi smart, semmi 3D, csak jó képminőség. De a gyártóknak nem ez az érdeke.
2015. ápr. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!