Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Anyukam elvette az xboxomat....

Laliiii kérdése:

Anyukam elvette az xboxomat. Mit csinaljak hogy vissza adja?

Figyelt kérdés
Mar 1hete anyukamnal van az xboxom de nem adja vissza...Pedig nem vagyok fuggo,csak mar jatszani szeretnek.Hogy erjem el hhogy vissza adja??

2015. ápr. 23. 13:13
1 2
 1/12 Tengor ***** válasza:
100%
Szüntesd meg az okot, amiért elvette.
2015. ápr. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Legyél jó fiú.
2015. ápr. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Miért vette el? Gondolom oka volt rá, azóta már jógyerek vagy? Segítettél anyunak otthon? Jó jegyeket vittél haza? Ha nem akkor ne csodálkozz hogy nem játszhatsz.
2015. ápr. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Mindig jo jegyeim vannak.4,5ös tanulo vagyok..Meg rossz se vagyok...Csak mikozben jatszok kiabalok...De minden ember kiabal,aki

jatszik

2015. ápr. 23. 13:53
 5/12 Tengor ***** válasza:
Én tök csendben játszom. Akkor lehet, hogy ezért nyomott egy tök idegen nő egy xBoxot a kezembe valamelyik nap? :D
2015. ápr. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Érdekes én sem kiabáltam soha, amíg meg volt az Xboxom...
2015. ápr. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Akit ismerek mindenki kiabal es tolluk nem veszik el..De anyanak ez a maniaja hogy mindig elvesz mindent..Tobbszor vette mar el az xboxomat is meg a telomat is.
2015. ápr. 23. 14:04
 8/12 Tengor ***** válasza:
Telefonon is kiabáltál?
2015. ápr. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem, egy normális nyugodt ember nem kiabál játék közben, hanem nyugisan játszik másokat nem zavarva.

Az idegroncs emberek szokása kiabálni akik véresen komolyan veszik a játékot, ez pedig nem normális dolog. A játék az játék, miért kell kiabálni ha játszol?? Én sem tűrném el ha lenne gyerekem... más pihenni akar meg tévézni, tanulni, kiabálás közbe nem lehet.

2015. ápr. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"De minden ember kiabal,aki jatszik"

Csak az ilyen elmbetegek, mint te meg a haverjaid. Én anyád helyeben még husánggal ütöttelek volna.

2015. ápr. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!