Letoltottem a Pokember2 felinstalaltam elinditom (is es azt irja ki hogy hianyzik A D3, es töltsem le a DirecX. En letoltom vagy szazfele directX de nem inditja es a winamp-nal is ugyanez megakarom nyitni a Visualazitons es nem nyitja meg?

Figyelt kérdés
2010. febr. 22. 14:00
 1/5 anonim válasza:
ööööö most mi van? Winampal a filmet tudod megnyitni, de azt meg nem kell installálni.Játékhoz meg nem kell winamp. Szóval konkretizált légyszi hogy mit töltöttél le, és hogy milyen fileban van
2010. febr. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Letöltöttem a Spiderman 2 (jatek) felinstalaltam es mikor bele akkarok lepnmi azt irja ki:Please enable Direct+D acceleration.You can do this by starting dxdiag and enabling direct+D Acceleration in the Display 1/2 tab after installing DirectX8.1b and the latest drivers for your graphics card. De nekem van DirecX es letoltottem a 8.1 is...
2010. febr. 23. 13:37
 3/5 A kérdező kommentje:
Es ha megnyitok egy filmet a Winamp-al nm jön be a Visualization azt irja ki mint a Spiderman-nel..
2010. febr. 23. 13:41
 4/5 A kérdező kommentje:
Ja es file:Application amit meg nyit !!!!
2010. febr. 23. 13:47
 5/5 anonim válasza:

*****

itt ez a link, ha ezt letöltöd 100%, hogy menni gog



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. ápr. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!