Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Túl tudom tenni magam egy 150...

Túl tudom tenni magam egy 150 ezer forintos táblagép elvesztésén? (alaplap hibás lett)

Figyelt kérdés
2015. ápr. 29. 22:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Garancia?
2015. ápr. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Milyen fajta tabsi volt?
2015. ápr. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Valahogy csak túléled,gondolj bele mi lesz ha egyszer a saját hibádból összetörnéd a több milliós kocsidat amit nem fizet a biztosító...
2015. ápr. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
3# Az egyik ismerősünknek volt egy Audi TT-je és belehajtott egy Skoda Favorittal egy elaludt csávesz,az Audi totálkáros lett és a biztosító csak nagyon keveset fizett, 500ezernél nem többet az biztos.Szóval nem tényleg,nem csak egy tabletet lehet elbukni.
2015. ápr. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
A nem ténylegtől vegyétek el a nemet,mert már este van és nem bírok írni :D
2015. ápr. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Bocsi, itt vagyok Xperia Z, vízálló.

A barátnőm kapta a nagybátyjától, nagyon nagy dolog volt, hogy megvette neki, nem szokott ilyen drága dolgokat kapni.

Kb 2 hetes volt, aztán veszekedtünk és a földhöz cseszte, nem baj, nem lett nagy baja, csak eltört a kijelző és a fele szétfolyt, de lehetett még használni.

Rendeltünk rá újat, megoldottam, hogy a lehető legolcsóbb módon kapjunk rá újat 20 ezerért vettem kínaitól úgy, hogy a pénz felét visszakaptam, mert pixelhibás volt.


Most kapaszkodj meg, pár héttel rá újból összetörte!!! persze ezúttal nem direkt. megint rendeltünk újat, két hét múlva megint megjött, mondom jó, várjunk most vele, majd a sony szervíz összerakja, nem nem tudott vele várni, azonnal neki facebookozni, játszani kellett rajta, mondom jó, akkor legalább összeragasztom celluxxal.

Tökéletesen összefogtam, elvileg.

Aztán este feltette tölteni., reggelre meg már nem kapcsolt be.


Itt jövök be én, mert már a retkes f-.s.z-om kivolt az egésszel, mondom na jó megjavítom, műszerrel kimértem mindent mi lehet a baj, áramellátásnál alapvetően akku vagy töltésvezérlő probléma lehet, meg is lett a hiba, az akku nem adott le áramot, de fel volt töltve, mondom jó, rákötöm direktben a main boardra. Az még úgy oké, ment volna, csak ezek a k--cs..g kínaiak a pirosra kötötték a fázist és a feketére a nullát, ilyen a világon nincs, abban a pillanatban ahogy rákötöttem az akkut így az alaplapra kisütöttem, most már tuti alaplap cserés, pedig zsír új kijelző van rajta.....

2015. ápr. 29. 22:51
 7/14 A kérdező kommentje:

Gari van rá, de mióta a legelső alkalommal földhöz k...rta, ott már elveszett az egész, ezért házilag javítgattam.

de bmeg, jó, hogy nem én vettem meg, de kétszer egymás után megcsináltam neki és csak szétk...róódott így is.

2015. ápr. 29. 22:52
 8/14 A kérdező kommentje:

a második alkalommal mai napig nem tudom hogy törte össze, elment vele és sírva jött haza, azt mondta egy kisebbségi ellökte az utcán és úgy törte el, de szerintem más volt, csak nem meri elmondani.


De most másodszorra könyörögtem, hogy ezúttal tisztán vigyük be a szervízbe nézessük át, de nem, neki jó volt így.

2015. ápr. 29. 22:53
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

De hiszen a piros a +, a fekete a -. (Nulla).

Ez a szabvány.

2015. ápr. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

most második alkalommal 20 ezret fizettünk az új kijelzőért és 2 hetet vártunk rá, egy napig működött is ez a szemét gép, másnapra meg kipurcant, most meg pár órája ezzel a rövidzárral megadtam neki a kegyelemdöfést. Értek az ilyenekhez, kétszer lecseréltem rajta a kijelzőt, de azzal, hogy mindkétszer is összetöri már nem tudok mit kezdeni.


Egyáltalán hogy lehet valaki ekkora nyomorék, hogy a földhöz vág egy drága tabletet amit ajándékba kapott?

Ezen nem tudom igazából túltenni magam. Ez az alapvető probléma. Meg a tegnapi, amikor könyörögtem, hogy jó, most vigyük el a szervízbe a biztonság kedvéért és nem. és este már valami idióta androidos játékot nyomogatott rajta.

2015. ápr. 29. 22:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!