Milyen tabletet ajánlotok játékra?

Figyelt kérdés
Haverom BeeX Rainbowja eelvitte az ac piratest,pedig azt olvastam,hogy az a tablet egy sz*r. Másik amit kinéztem,az a Lenovo A7 ,arról meg nem találtam tesztet. BeeXbe van Mali400 gpu azt azért,a lenovoba meg van egy PowerVR (???) Mondhattok mást is ami olcsó (max. 30 nagyon max 35k).

2015. máj. 2. 08:49
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
2015. máj. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 szántóvető ***** válasza:
sokan szidják a BeeX-márkát.az általad említett rainbow7 bitang erős vas a 20 ezres árához képest,alternatívát képtelen vagyok mondani.a 2 giga RAM-mal szerelt archos platinum 80 már 35 ezer..
2015. máj. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
# 1 Szerintem nem az volt a kérdés, hogy melyik a legrosszabb 30ért.A Mali400 a legolcsóbb tabokban van, annál azért jobb kellene játékra, de azért nem vészes, a Galaxy S2ben is ilyen van.
2015. máj. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2015. máj. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
(Kérdező voltam)
2015. máj. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!