Van egy nyolc éves, nem digitális videokamerám. Fel tudom a filmeket tőlteni az internetre?

Figyelt kérdés
2010. febr. 23. 00:10
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Többekállitása szerint nem lehet. Ki hiszi el?
2010. febr. 23. 00:20
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
Hogyne, csak digitalizálni kell őket. Minden analóg felvétel digitalizálható. Csak több munka lesz, mint ha digitális kamerával csinálnád.
2010. febr. 23. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy írták elöttem, igen is lehetséges.

Nekem is van 10 éves vhs cuccom és átdigitalizáltam őket, mert eredeti állapotában csak romlik a minősége.

Csak egy TV-tuner kártya vagy digitalizáló egység kell. Kb tizen néhány ezres tétel, de a régi emlékek konzerválása megér ennyit szerintem.


Anno amúgy én még a 35 éves 8mm film anyagomat is átnyomtam digitálisba. :)

2010. febr. 23. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Olyan digitalizáló "izét" ha vásárolni akarok számitógépes szaküzletben nem fognak kiröhögni?
2010. febr. 23. 17:33
 5/11 anonim ***** válasza:

Garantáltan nem.

A Tescoban se röhögnek ki ha kenyeret veszel.


Amúgy itt van egy olcsó verzió (azt nem tudom mennyire jó):

[link]

2010. febr. 24. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem járok a Tescóba, és főleg kenyérért nem,mert a szomszédunkban van egy pékség! De a digitalizáló"kütyünek" utánna nézek /szaküzletben/
2010. febr. 28. 23:17
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vaterás linket!Megnéztem. Most már tudom,hogy mi az ami nekem kell. Nem vagyok vak,de az ilyesmit szeretem "kézzel" megnézni. Tehát irány a szaküzlet!
2010. febr. 28. 23:25
 8/11 A kérdező kommentje:
Sajnos a vaterásról már lekéstem,mert valaki megvette az orrom előtt! Ha tudsz/tudtok/ valahol,vevő vagyok rá. A szaküzletben kiröhögtek! /számitottamrá/ és valami 30ezer forintos ketyerét akartak rámsózni, azzal, hogy nem biztos, hogy müködni fog!/kb 10x30x40cm-es doboz alaku valamit/
2010. márc. 15. 12:47
 9/11 anonim ***** válasza:

Akkor valami balfék helyen próbálkoztál.

Itt egy link vaterára:

[link]

2010. márc. 17. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Aranyoskáim! Mindenkinek köszönöm tippeket és az ajánlott linkeket! Találtam egy szaküzletet, ahol kb 4000 Ft-ért digitalizálnak egy 2.5 órás felvételt! /garancia vállalással!/ További szép napot mindenkinek!
2010. márc. 25. 12:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!