Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Asus x200ma laptop tapasztalat...

Egriattilaa kérdése:

Asus x200ma laptop tapasztalatok? Játékok hogyan futnak rajta? 70000Ft-ért megéri?

Figyelt kérdés

2015. máj. 6. 17:33
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]



Ez egy nagyon jó gép csak éppen játékra nem hiszem, hogy elég (az új játékok biztos nem mennek rajta) A wifi kártya gyenge, a vinyó lassú, és ma már tényleg jobban megéri 1920x1080 as felbontással gépet venni. Amúgy nem rossz ennyiért.

2015. máj. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem éri meg és nem is jó játékra, ennyi pénzért használt üzleti gépet kell venni.
2015. máj. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#2 szerintem megéri. Csak nem játékra van. Ennyi. Bár ez se feltétlem igaz, mert a régi játékok elfutnak rajta... de 5 évesnél fiatalabb játék tuti nem megy el, az igaz. Használt üzleti gép... hm.. nem rossz ütlet, de azok se mind erősek, és az "üzleti gép" más célfelhasználásra készült, mint a "gamer laptop". De a gamer laptopok se jók játékra mind, főleg a melegedési problematiká miatt. Sz.al jó ez a gép, ennyiért, de 4 magos procit tényleg csak azért tettek bele (szerintem), hogy ne fagyjon le a windows alatt...
2015. máj. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem éri meg a rendkívül gyenge anyagminősége miatt, ennyi pénzért már sebességben és minőségben is sokkal jobb gépet kapsz, már 30ezerét is Hp 6910p-t, gamer laptop pedig nem ebben az árkategóriában van, 240ezer körül az Asus N551 a legolcsóbb gamer laptop.
2015. máj. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kedves uccsó! Te neked is igazad van valahol, ez vitathatlan. De nem írok de többet, így is szétoffoltam magam.
2015. máj. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!