Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A hangfalammal kapcsolatban...

A hangfalammal kapcsolatban lenne egy kérdésem felétek. Mi baja lehet?

Figyelt kérdés
Van egy pár 70w-os, 4ohm-os hangfalam, márkája mindegy nem az a lényeg. A minap gondoltam átkötöm egy jobb vezetékre a jobb oldali hangfalamat(mert a bal már a jobbikkal volt bekötve) eddig semmi baj nem volt de most hogy átkötöttem, fura szuszogó hangot ad ki folyamatosan(nagyon halkan,csak akkor hallatszik a közel hajolok hozzá, a mély pedig ilyen dörmögő hangot de az is csak ha közel hajolok hozzá.) Ezután mondom átkötöm akkor a B-be de ott is ezt csinálta. Utána visszakötöttem az eredeti kábellel hátha úgy jó lesz de azóta is ezt csinálja ezért nem is használom pár napja. Szóval használhatom így is és nem lesz semmi baja, vagy ez gondot jelent a használatában? Erősítő: Yamaha stereo receiver R-50 250W.

2015. máj. 7. 13:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem vaószínű, hogy ettől akár az erősítő, akár a hangdoboz meghibásodna.

A "szuszogó" hang egyébként a fehérzajnak tűnik, ez az erősítő alapzaja, nem tudsz semmit csinálni vele.

2015. máj. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem rosszul van leárnyékolva a kábeled
2015. máj. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!