Domifradi kérdése:

Battlefield 4 vagy call of duty ghost? Melyik a jobb és miért? Főleg single playereznék.

Figyelt kérdés

2015. máj. 8. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Én végigvittem mind a 2-őt xboxon.

Először a Ghost-ot vittem végig, nekem nagyon tetszett. A története meg végképp mindent vitt, várom már nagyon a folytatást. Csak egy bajom volt, hogy a karakterem nem beszél mint pl a black ops 2-be.

Utána jött a Battlefield. Szerintem nagyon gyenge, vállalhatatlan, unalmas gyakorlatilag 0 történet. Monoton. Egyedül azért vittem át a pályákat hogy kapjak acsikat.

És a multi: nekem mind a 2 tetszik. A ghost picit jobban bejön mert kisebbek a pályák, mindig találni valakit és pörgősebb. Nem beszélve a fegyverekről, katonáknak is adhatsz másik ruhát, sisakot stb. Nagyon tetszik.

A battlefield is jó, de unalmas nagyon sokszor ásítok közben, majdnem olyan mint a sima egyjátékos. Hatalmasak a pályák, nehéz ellenséget találni. De annyira ezt nem ismerem mert kb 2-3 órát multiztam vele.

Mivel a ghost-ban tudunk öcsémmel 2-en játszani online másokkal így az élmény még jobb.

Ha a single a döntő (hiszen minden játéknál inkább az), akkor egyértelműen ghost-ot ajánlom. Ja és 3-ik nehézségben játszd mert úgy még taktikázni is kell a fedezékek használatával.

2015. máj. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 |Orfeusz| ***** válasza:
A single playerben a Call of Duty mindenképp értékelhetőbb. Multiban meg bőven nem egy kategória a kettő. Nekem megvan a BF4 és a CoD BO2. Mindkettővel játszottam, de a BF egyedül annyira nem izgalmas, főleg így az elején, amég béna vagy benne. Sajnos kb senkinek nincs meg, így ismerősökkel se tudok játszani. A CoD jobb móka egyedül játszani.
2015. máj. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
KOszonom szepen a kommenteket ment a zold kez :)
2015. máj. 9. 09:37
 4/5 anonim válasza:

Multiban óriási a különbség a két game között. A legjobb hasonlat talán ez, ami tényleg hűen tükrözi a lényeget:


A Call of Duty egy céllövölde, a BF3 és BF4 pedig csata szimulátor.


És tényleg, a cod-ban elég egyszer eltalálni valakit mesterlövész puskával, mondjuk a lába sarkán és meghal, míg a BF3 és BF4 sokkal közelebb áll a valósághoz és ettől nehezebb játék. A cod-ban ha sniperrel csak a feje mellé lövök valakinek, akkor már meghal. A BF-ben nem mindegy, hol találod el.


Egyik játék sem valósághű, de a BF nehezebb. A BF4 meg kiváltképp, szerintem nehezebb még a BF3-nál is.

2015. máj. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom :)
2015. máj. 10. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!