Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Zene lejátszót hogy tudom a...

Zene lejátszót hogy tudom a számítógéphez kapcsolni?

Figyelt kérdés

Van egy kisebb hifim 2 kis hangfallal de a cd a nem működik. Bekapcsol meg minden de nem inditja el a zenet,nincs hang semmi.

Az lenne a kérdésem, hogy csak a két kisebb hangfalat hozzá tudom e kötni a géphez erősítő, azaz a hifi nélkül?

Ha nem lehetséges akkor a hifit hogyan tudom?



2015. máj. 8. 23:54
 1/5 anonim ***** válasza:

3.5mm jack és 2db RCA csatis kábellal, ha ilyen a vezeték vége, mint a legtöbb hi-fin.


[link]


[link]


Vagy simán rá kell forrasztani egy 3.5-ös jacket:


[link]


A képeket csak a szemléltetés miatt kerestem, sima villanyszerelős (tv-pc) boltokban is kaphatóak.

2015. máj. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Most nézem, az utolsó link nem megy, ezért itt egy magyar webshop:

[link]


Bár én még mindig az első variációt részesítem előnyben az erősítés végett. Mert azért még a hi-fi működik, mert nem megy a cd lejátszód nem?

2015. máj. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Működik. Kösz a képeket. Olyan dupla jack van itthon
2015. máj. 9. 13:13
 4/5 anonim ***** válasza:

Olyan nagy hangot ne várj tőle. Szerintem még egy 3-4 ezer ft-s megoldás nagyon jó!

[link]

Vagy valami ilyen 2.1-es. Speciel vettemilyent ajándékba tavaly az euronicsben 3990-ért.Meglepően jól szólt.

2015. máj. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bocs most olvastam el értelmesen a válaszod.

Akkor dupla RCA-3.5 jack csatid van?

Akkor egy ilyen kell neked:

[link]

2015. máj. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!