Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Autó hifi építés/vásárlás...

Autó hifi építés/vásárlás előtt állok. Lenne pár kérdésem. Segítene nekem valaki?

Figyelt kérdés

Legjobb lenne, ha valaki fel tudná velem venni itt az oldalon privát üzenetben a kapcsolatot. :)

Előre is köszönöm!


2015. máj. 13. 23:44
 1/6 anonim ***** válasza:
mi lenne az a pár kérdés szivesen segitek
2015. máj. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Első komponens szettet szeretnék venni, erre kb olyan 25 ezer forintot szánok. Nem szeretnék mélynyomót, ezért arra gondoltam, hogy hátulra ovál hangszórókat rakok a kalaptartóba. Jó lesz ez így, vagy nem fog szépen szólni? Nem akarok nagy hangteljesítményt, inkább azt szeretném, hogy szépen szóljon, legyen egy kis mély (ez alatt annyit értek, hogy legyen több, mint a gyári, ami nem lesz nehéz). Ennyit szeretnék
2015. máj. 15. 00:50
 3/6 anonim ***** válasza:

A kalaptartóba az oválok tökéletesek lesznek, ha nem akarsz bika mélyet. Nézz valami jobbfajta 6*9-es 2-3 utas ovált, pl ilyet:

[link]

Előre pedig valami ilyesmit nézz:

[link]

Nem kell a márkához és a tipusokhoz ragaszkodni, csak példának linkeltem őket.

2015. máj. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem inkább monacort vegyél bár azok kicsit drágábak mind a Pioneer
2015. máj. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igazából most először az első szettet szeretném megvenni. Előre nem sima koaxot szeretnék, hanem rendes komponens szettet. Magas, hangváltó, mélyközép. Most két lehetőséget néztem ki magamnak. Mi a véleményetek ezekről?


[link]


[link]


Melyiket érdemesebb megvenni? Mindkettő elég márkás, azzal nincs gond. A wattokból meg nem lehet ítélkezni.

2015. máj. 15. 20:38
 6/6 anonim ***** válasza:
én ezt ajánlanám [link]
2015. máj. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!