Van egy WayteQ xTAB-7XQ készülékünk és azt szeretném ha az asus routeremmel ftp-n kommunikálna de nem tudom hogy kell, valaki?

Figyelt kérdés
A downloadmaster megyen rajta és van egy download2 mappa amibe vannak a filmjeim, na ezt szeretném ftp-n összehozni a tablettel de sehogy sem tudom. A tabi + pc viszont tudja látni egymást és a pc + router is.

2015. máj. 16. 17:37
 1/4 |Orfeusz| ***** válasza:
ES File Explorerrel próbáld meg. Nekem ezzel működik az FTP PC és telefon között, gondolom neked is működne. Meg amúgy is egy nagyon jó app.
2015. máj. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Oks megnézem!
2015. máj. 16. 18:26
 3/4 A kérdező kommentje:
Semmi, a pc és tabi látja egymást ill a routert tudom állítani a tabin mindent de a downloadmenedzser azon belül a download2 mappa amibe a filmek vannak (gépen Z meghajtó) nem tudom összehozni.
2015. máj. 16. 18:57
 4/4 A kérdező kommentje:
aicloudal sikerült csak egy ugyan ijen appot kellett a tabletre is feltenni, igaz a gépemet látja de nem kommunikál vele, nem tudok a mappákba belemenni.
2015. máj. 17. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!