Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tablet wacom technológiával?

Tablet wacom technológiával?

Figyelt kérdés

samsung galaxy note vagy valami windows-osban gondolkodok , ilyen aktív tollas dolog , olyan szövegszerkesztő programmal ami felismeri a kézírást

tippek?



2015. máj. 18. 23:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Én csak az NS-ről tudok (Surface), meg talán LG és Samu gyárthat ilyet. (Note, GPad).


[link]


Szerintem mindhárom termékcsalád jó választás lehet. Surface-t általában Angliából, vagy olyan EU-s helyről szoktak rendelni, ahol hivatalosan is forgalmazzák, mivel ha itthonról veszed, nagyon drága.

2015. máj. 19. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, találkoztam én is ezzel a surface-el ,néztem itthon valóban drága,

de olvasom is ,hogy hivatalos dokumentumokhoz nem elég jó

nekem főleg olyan kézírás felismerős tablet kéne,amelyen legalább wordben tudok szövegszerkeszteni tollal,de amint láttam videókban már az is megoldott.

Lehet ki kéne próbálnom élesben valahol,hogy szuperál egy tollas szövegszerkesztésnél ez a surface, abból megállapíthatnám ,hogy érdemes-e megvennem. Amúgy mobilitás szempontjából tökéletes lenne a munkám szempontjából

2015. máj. 19. 08:57
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát az is egy szempont, hogy a Surface Prok (1-2-3) és a Surface 3 rendes x86 Windowst futtat, míg a Samu/LG variánsok Androidot. Ilyen célra szerintem mindenképpen valamilyen Surface lenne ajánlott, bár tényleg érdemes élesben kipróbálni.
2015. máj. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Itt van pár link:

[link]

[link]

[link]

[link]


Itt pedig fórum, ahol tudsz kérdezni, felhasználói véleményt szerezni:

[link]

2015. máj. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Én igazából teljes mértékben csak office programokhoz használnám ,tehát nem kell hiperszupernek lennie csak windows op rendszer legyen rajta

nem releváns továbbá számomra a sok irodai kellék , támaszték stb

Terepre vinném felmérésekhez, ott meg nincs hova letenni

kezemben tartva vagy valamivel a nyakamba lógatva hordanám ,teljesen a füzetet váltaná fel esetemben,de már úgy,hogy dokumentálnám is az adatokat kézírással word-ben például.

Erre keresek, egy olcsóbb árfekvésű gépet, samsung galaxy note3-at ajánlották,de néztem a lenovo thinkpadje sem rossz.

Nagyjából úgy képzelem el magát a gépet,hogy se túl nagy se túl kicsi max 7-8-9 coll,hogy könnyedén elférjen zsebben is,de ugyanakkor ne mikroszkóppal kelljen szerkeszteni , kézírás-felismerős, lehetőleg windows op rendszer és lehessen rajta telefonálni is.

Sajnos vagy én támasztok túl nagy igényeket vagy még nem létezik az áhított készülék.

2015. máj. 19. 16:07
 6/7 anonim ***** válasza:

Dell Venue 8 Pro + aktív toll

(nem Pro) Surface 3

Dell Latitude 10

Galaxy Note 10.1

Glaxy Note 8

Asus VivoTab


Nem tudok jobbat mondani.

[link]

[link]

Esetleg írj rájuk. Tabletet nem tudom hogy árulnak-e, de sok grafikus termékkel foglalkoznak, és emailben segítőkészek. Egy próbát megér, hátha tudnak hasznosat mondani, vagy gépet beszerezni.

2015. máj. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a segítséged

időközben találkoztam több ilyen célra fejlesztett modellel is

ráadásul remek árfekvésűek ezek a készülékek

[link]

2015. máj. 19. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!