Milyen hangkártyát vegyek?

Figyelt kérdés
Szinte kizárólag zene hallgatásra használnám. Az Asus Xonar szériáról mindenhol csak jót olvasok, de az ára nem épp vásárló barát. Olcsóbb de szintén jó kártyát szeretnék. Akinek van tapasztalata az kérem ossza meg velem!

2015. máj. 19. 11:42
 1/2 anonim válasza:
Ha csak zenét hallgatsz,igazából tökmindegy.A mai hangkártyák legtöbbje már tud 16-24Bites hangot is kiadni, bár gondolom MP3-at hallgatsz és nem wav-ot, inkább az a nem mindegy amivel hallgatod ezt.
2015. máj. 28. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Pontatlanul fogalmaztam. A Xonar Essencre szériára gondoltam, hogy drága, nem a kisebbekre. Leginkább flac-ben vannak a zenéim, mp3 csak elvétve akad. Rendes hifivel hallgatok zenét, nem music centerrel amit manapság össze kevernek a hifivel. Szóval jobb minőségű hangkártyára gondoltam. Fontos az is, hogy lehetőleg külső legyen. Max 40eFt-ot tudnék rászánni.
2015. máj. 29. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!