Vásároltam egy mikrofont Bontempi 747-es szintetizátoromhoz, csatlakoztattam a Phones aux out kimenetbe, de a szinti hangja szól benne. Hogyan tudnám megszólaltatni, hogy énekhez használni tudjam?

Figyelt kérdés

#csatlakoztatás #mikrofon #szintetizátorhoz
2015. máj. 20. 12:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Bizonyos dolgokat te keversz vagy nem vagy tisztába

hogy mi micsoda ott a csatlakozó panel részen!

Nem tudom honnan vetted hogy ehhez a szintihez mikrofont lehet csatlakoztatni? NEM LEHET! Ahová te bedugtad az ahogy írtad is KIMENET tehát nem befelé viszi a jelet !! és nem mikrofont, hanem fejhalgatót kell oda csatlakoztatni, illetve az ott kijövö jelet lehet külsö keveröbe vagy erösítöbe továbbítani!

2015. máj. 21. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia, én teljesen laikus vagyok sajnos. azért kérdeztem. Mondjuk előre tájékozódhattam volna, azt hittem mindegyik szintihez lehet mikrofont használni, most szembesültem ezzel a dologgal. Esetleg mégis van valami megoldás? Kaptam egy olyan tájékoztatást, ha a mikrofonon van Mik in kapcsoló, az jó hozzá. Mi a véleményed?
2015. máj. 21. 15:20
 3/5 A kérdező kommentje:
Bocs MIC IN
2015. máj. 21. 15:22
 4/5 anonim ***** válasza:

Az hogy a Mikrofonon van kapcsoló vagy sem, itt

mellékes mivel a szintetizátoron NINCS MIC on bemenet!!

Ebböl adódóan nem csatlakoztatható a hangszerhez

sem kapcsolóval ellátott sem kapcsoló nélküli mikrofon!

Ha minden igaz a következö kapcsolódási pontok vannak a

panelon: Hálózati adapter, USB számítógép vagy Laptop kapcsolatra, Fejhalgató illetve külsö erösítöre KIMENÖ jel. Ezek egyike sem használható arra amire te szeretnéd!

2015. máj. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Így már világos, köszönöm, hogy foglalkoztál a kérdésemmel. Üdv: Erzsi
2015. máj. 21. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!