Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A nagyszülőktől kaptunk, egy...

A nagyszülőktől kaptunk, egy aszthiszem analóg műholdvevő beltéri egységet, és egy parabola antennát LNB fejjel együtt. Érdemes összeállítanom a rendszert, vagy inkább szerezzek digitális egységet?

Figyelt kérdés

Úgy tudom analóg adás már alig van, inkább a digitális adásé a jövő.

Ha érdemes összeállítanom, azt hogyan kell? Szerelőt nem szeretnék hívni, mert annyira nem fontos, de jó lenne.


2008. aug. 30. 17:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Inkább szerezz be digitális beltérit, mert szerintem már nem is sugároznak analóg adást, de a parabola beállításához valószínűleg szakembert kell hívnod, mert nem biztos, hogy meg fogod találni azt a műholdat amit keresel.
2008. szept. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia! Azért írok, mert én is most kaptam egy analóg parabola rendszert és mivel ebben a témában nagyon kevés érdekelt ember van, szeretnék Tőled kérdezni. Felszerelted-e végül az analóg rendszert és ha igen, miket sikerült fognod rajta, egyáltalán sikerült vmit? Érdemes megpróbálni most felszerelni? Ha analóg sehogy sem jó, akkor elég csak egy digitális beltéri egységet venni és a többi (antenna, LNB fej) maradhat? Segítségedet előre is köszönöm és bocsánat, hogy zavartalak.
2009. jún. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szerencséd, hogy éppen visszanéztem. Felszereltettük, kb 20-25 adó jött be. Legtöbb német, 2 angol van, a CNN, és az MTV (music television) de ez is német felirattal. Nagyon ritkán nézem, de ha már fenn van, én le nem szedem! Ahhoz hogy digitális adásokat fogj, a beltérit biztosan, de szerintem egy fejet sem ártana cserélni. Ezek jöttek be: Eurosport, Comedy Central (sajnos most már csak digitálisan sugározzák), Super RTL, RTL, NDR, Pro Sieben, ZDF, ALD, Kabel Eins, DSF, BR-Alpha, BR, Phoenix, N-TV, KIKA. Ezenkívül még jöttek be de azok többsége TV-shopos hülyeség. A zavarásért nehogy bocsánatot kérj! Nem zavartál.
2009. júl. 2. 21:51
 4/4 Gabi33 ***** válasza:

Nekem van egy digitális beltéri egység és egy univerzáis fej 0.6Db ha érdekel 8000ft de lehet alkudni Szabolcs megye BELTÉRI

DRAGON S-1100 univerzális kártyaolasós

2014. júl. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!