Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Noss újra tettem a gépem win7...

Suták Dávid kérdése:

Noss újra tettem a gépem win7 ről win8.1 re Lehet hogy meghalt a hang kártyám? Csak mert nem jelzi hogy lenne. És az a problem hogy ég csak nem is tudom mien driver kell hozzá. Előre is thanks a válaszokat

Figyelt kérdés

2015. máj. 22. 13:18
 1/4 anonim ***** válasza:

B.aszdki, hogy írsz te!?

Egyébként ha alaplapi hangkártyád van, akkor vagy Realtek, vagy HD VDeck.

Ha viszont van egy rendes hangkártya a gépedben, akkor beírod a hangkártyád pontos típusát a Google-be, és utánaírod, hogy „driver”!

2015. máj. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
kössz
2015. máj. 28. 14:23
 3/4 anonim ***** válasza:
A drivereket is fel kellene telepíteni. Ha van Windows 8.1-hez driver, a gyártó oldalán megtalálod.
2015. máj. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már feltettem de nem jó hát lehet hogy kezdhetek gyűjtögetni egy új hangkártyára De azért kössz a válaszokat
2015. máj. 31. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!