Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Bluetooth-os gamepad működhet...

Bluetooth-os gamepad működhet PC-vel?

Figyelt kérdés

Szeretnék a laptopomhoz venni egy gamepad-et, hogy lehessen ketten kényelmesen FIFA-zni vagy bármi más játékkal játszani.

A Xiaominak van egy gamepad-e ami rengeteg platformmal kompatibilis, köztük PC-vel is, viszont Bluetooth-on keresztül működik, nem vezetékes, így elbizonytalanít, vajon a gépes játékok felismernék és támogatnák-e, tekintve, hogy alapjáraton támogatja az adott játék kontroller használatát?


Egyébként, őt néztem ki:

[link]


Köszi előre a segítséget!



2015. máj. 23. 12:55
 1/3 A kérdező kommentje:
Nem fontos egyébként, hogy a válasz pont ezzel a termékkel kapcsolatban legyen, a lényeg, hogy bluetooth-os gamepad/joystick/kormány.
2015. máj. 23. 14:08
 2/3 MonstercatAwake válasza:
Amennyiben van Bluetooth a laptodon a megfeleló illesztő programmal fel fogja ismerni, azonban mem lesz valami nagy élmény a játék ilyen vackerájon. Én a helyedben inkább egy vezetékes xbox kontrollert vennék fifához. Usb-n összekapcsolható pc-vel és a rezgő funkció is megy.6-7 ezer forint körül van.
2015. máj. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen, végül is amellett döntöttem és már meg is vettem múlthéten :)

Köszi.

2015. jún. 1. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!