Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tudtok nekem sorolni tranziszt...

Tudtok nekem sorolni tranzisztoros erősítőket?

Figyelt kérdés
Volt régen egy aiwa nsx-s70 es mini hifim..tranzisztoros erősítöje volt és azóta sem hallottam úgy hifit szólni ahogyan az szólt..megvannak a hangfalai, 100wattosak azt le is adják, és szeretnék hozzájuk venni egy kb 2*80-90 wattos erősítőt. Előre is köszi a válaszokat.

2015. máj. 23. 21:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Sztem használtba nézegess, tarnzisztorosba nem igen gyártanak már.
2015. máj. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Bocsi nem igazán vagyok otthon a témában 3lábú tranzisztorra gondolok. Volt benne négy nagy megy 4kicsi 11kil9 volt a hifi. Kb olyan 20 30ezret szánnék egy használt erősítőre
2015. máj. 23. 21:45
 3/3 anonim ***** válasza:

Azért nem kell annyira elájulni az aiwa-tól, nézz pár onkyo, technics, yamaha, vagy denon erősítőt pl vaterán.


Még ha lenne időm keresgélni is ugye.. :)

ONKYO TX-7830 , SANSUI A-505

2015. máj. 25. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!