Apple Ipad Air 2, megéri megvenni? (Csak személyes tapasztalatok érdekelnek. )

Figyelt kérdés
Olcsó húsnak híg a leve, így úgy döntöttem, hogy befektettek, egy komolyabb készülékbe, a kérdésem az lenne, hogy Air vagy Air2-t vegyek? Mindenképp Apple-t szeretnék, szóval más nem érdekel. Mik a személyes tapasztalataitok? Megérte az árát, vagy csalódtatok?

2015. máj. 23. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Igaz, hogy 4-es, de baromi jó és nagyon megérte. Annyit tudnék hátránynak említeni, hogy kicsit nehéz. De az Air jóval könnyebb, szóval azzal nem lesz gond. Ha nem szuper akciósan adták volna, akkor lehet, hogy Air-t veszünk.

Nagyon jók az appok is hozzá (elég széleskörű a kínálat) és gyors is. Bár az iOS8 kissé lassított rajta. Ez itt-ott észrevehető. Tabból én csakis iPadet vennék újra. A telefon az más téma.

2015. máj. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
23%

nem értem a kérdést se

a legjobb tablet az ipad, igazából nincs is más tablet a piacon (az androidos meg win8-as szarokat nem sorolnám ide mert használhatatlanok), hogy melyiket veszed az már csak pénztárcafüggő

2015. máj. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen, nekem ipad3 van három éve, azóta napi 3-4 órát nyüstölöm!
2015. máj. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, azóta megvettem az Air2-t. Megváltozott az életem, nagyon sokat segít a tanulmányaimban!
2016. jan. 7. 08:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!