Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Vehetek-e bátran használt...

Vehetek-e bátran használt tabletet?

Figyelt kérdés

Azért nem merek venni egyből használt tab-ot, mert attól tartok, hogy mi van, ha lopott? Vagy vmi. ilyesmi?

Lenyomozható-e és bajbakerülhetek-e én, akkor - ha valaki lopott tab-ot ad el nekem?



2015. máj. 25. 14:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát igen...mindenhez kell egy kis bátorság.

Ne az aluljáróban, éjjel, hátizsákból vedd, mert nagyon óccóóó...


keress rá a gúgliban, és boltban számlára.

2015. máj. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Jogos, igazad van. De aki pl. mondja, hogy van egy eladó tab-om nem érdekel, azt sem tudom, hogy...

Nem kell konkrétan lopott legyen tudod - lehet pl. olyan is, hogy valaki elhagyta ő megtalálja és úgy adja el. Ezt nem tudhatom... :D

2015. máj. 25. 14:18
 3/4 anonim ***** válasza:

Olyat vegyél amihez adják a papírokat is ( számla, garancialevél ).

Plusz ha van lehetőséged akkor csak személyes átvétellel.

Esetleg ha Vateráról veszed akkor nézd meg az eladó értékeléseit is.

2015. máj. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Egy használtnak ezer baja lehet. Alapból vehetsz hozzá új akkut, amivel már ott vagy mint ha újat vennél. Egy újnak meg már nem lesz kijelző, kezelési, stb... problémája sem.
2015. máj. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!