Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Számítógéphez csatlakoztatható...

Számítógéphez csatlakoztatható zene cuccot szeretnék vásárolni. Milyen opciók léteznek?

Figyelt kérdés
szeretném ha hangos lenne és nem túl drága... a házi mozit hozzá lehet kötni?

2015. máj. 26. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Hali

Attól függ mi az elvárt hangerő. Alap esetben egy erősítő és 2db hangfal is jó lehet a célra. Vagy aktív sztereó hangsugárzók is kellően szépen tudnak szólni. Mennyi lenne a rá fordítandó keret esetleg néztél már magadnak ilyen "zene cuccokat" ?

Megfelelő hangkártyával optikai kábelen keresztül hozzá lehet kötni a házimozihoz is a számítógépet minden probléma nélkül.

2015. máj. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Valami olyasmit gondoltam amit számítógépre meg tv-re is jó egyszerre. Szeretném ha jó hangos lenne :) A max mondjuk 50 000,-ft.Ezt néztem : SAMSUNG HT-E355 5.1 DVD házimozi rendszer. Az az igazság, hogy nem értek hozzá azért kérnék segítséget. Más opció is érdekel nyílván, nem muszáj hogy házi mozi legyen...
2015. máj. 26. 17:49
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy vagyok vele hogy alap esetben elég a két hangszóró a célra. Tehát csinálhatod azt is, hogy veszel egy házimozi erősítőt, és két front hangdobozt így lesz egy sztereó rendszered amit később bővíteni tudsz saját ízlés szerint. Példának okáért mély sugárzóval, és további hangsugárzókkal. ( center és háttér ) Ilyet viszont nem tudsz majd megoldani a kiszemelt samsung eszköznél, mert az nem variálható. Viszont a külön megoldásra szintén több pénzt kell áldozni ennyiből nem fog menni, esetleg használtan ( avx.hu adás vétel ) találhatsz jó, és minőségi darabokat. Új áron Harman/Kardon AVR-151 63ezer Denon AVR-X500 68ezer.


Viszont ha az összképet nézzük sokkalta minőségibb rendszer lehet elemenként ( apránként ) összehozni, és jóval hangosabb mint az említett samsung, viszont bonyolultabb is valamilyen szinten, és a pénz sem elhanyagolható tényező, az igazán jót mindig meg kell fizetni.



2. megoldás végfok / erősítő + hangfal páros. ( végfokra kevés eszköz köthető egyszerre ezért kell egy RCA közösítő vagy váltó hozzá )


3. Aktív stúdió hangfal : Fostex PM0.4d White , Tannoy Reveal 402 , ESI aktiv 05 , M-Audio AV42 , KRK Rokit 5 G3


Többségük elég húzós, viszont állványra téve nagyon szépen tudnak szólni, a döntés csak rajtad áll.

2015. máj. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget :)
2015. máj. 26. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!