Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hangszóróm alacsony hangerőn...

Hangszóróm alacsony hangerőn néha befog valamilyen rádió jelet, de nem zenei csatorna, hanem néha beszél benne valaki, utána csönd van ez normális?

Figyelt kérdés
Érteni nem teljesen értem, nagyon halk, de azt tisztán hallani, hogy emberi hang

2015. jún. 2. 17:44
 1/3 Szirty ***** válasza:

Normálisnak nem mondható, de előfordul hogy hangfrekvenciás erősítőt tartalmazó eszközök fogják a közeli és erős rádió jeleket.

Van a közeledben egy rádióamatőr valószínűleg.

2015. jún. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam, nem vagyok hülye és még a hangszóró se rossz :D
2015. jún. 2. 21:29
 3/3 anonim válasza:

Hello nekem is volt már ilyen, èn sem tudtam hova tenni a dolgot, ki volt kapcsolva a hifi és nagyon de nagyon halkan lehetett hallani valami rádióadás félét, vagy tudom is én hogy mi lehetett az,


De most írom a lényeget ha hiszed, ha nem, ez megtörtént mèg kétszer, hifi kikapcsolva minimális hang "zajt" hallani a hangszórókból

Rá kèt perc múlva mind a kétszer kit az előtérben a kutya még rákezd egy bődületes vonyításra, ès alig lehetett megnyugtatni, mèg vagy ôt percig remegett mint a kocsonya, ahogy írom mèg most is ki ráz a hideg, nem most volt kb 7-8 ève.

Èn ezt azóta simán csak fehèrzajnak hívom.


29/F

2016. nov. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!