Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan lehet a wi-fi-t bekotni?

Theluckyone kérdése:

Hogyan lehet a wi-fi-t bekotni?

Figyelt kérdés
Van internetem otthon , de az csak egy egyszeru modemes ami egy kabellel a szamitogepemhez van csatalakoztatva . Hogyan lehetne hogy wi-fi-m legyen ehelyett ? Egyszeruen csak veszek egy routert es a modembol a routerhez csatlakoztatom a kabelt ? Vagy kulon kell kerni egy ujabb kabelt es ezaltal vezessek be a wi-fi-t ? Lehet hogy baromsagokat irtam ide , de fogalmam sincs az egeszrol :))
2015. jún. 4. 12:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha a gépbe belemegy a kábel, akkor a routerbe is be fog.

[link]

Viszont az fontos, hogy jelszavazd majd le a router beállításaiban a wifit, különben boldog-boldogtalan rá fog csatlakozni.

2015. jún. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem bonyolult dolog, de én rászánnék egy délutánt arra, hogy jól beállítsam a routert (pl. router jelszavát megváltoztatni, wifi nevét/jelszavát változtatni, esetleg port forward, plusz az apróbb beállítások)
2015. jún. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!