Parabolás tévénk van. A beltérit koaxra csatlakoztassam a tv-n vagy a satellite-ra? Melyik a jobb? (nem hdmi-s a beltéri)

Figyelt kérdés
2015. jún. 5. 12:42
 1/8 anonim ***** válasza:
A fogalmazásod felér egy betűrejtvénnyel! De ha jól silabizáltam ki, akkor a tv-készülékednek van satellit-bemenete is. Ebben az esetben van egy jó hírem:eladhatod a beltérit, nincs rá szükséged. A parabolafej koax-vezetékét bedugod a tv-be és kész vagy. Kellemes szórakozást!
2015. jún. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De ha használom a beltérit melyik bemenettel a jobb? Koaxal vagy satelit bemenettel? :)
2015. jún. 5. 16:29
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez attól függ, hogy milyen műholdas szolgáltatónál vagy, nem mindegyik teszi lehetővé a saját stb használatát, van amelyik csak az általuk adott beltérivel megy, mivel sok szolgáltatónál párosítva van az elősfizetés a set top boxal.

Mi a szolgáltatód neve?

2015. jún. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Digi a szolgáltatónk.. Van beltérint csak koax csatival megy most. Aztán írták h a satellit bemenetet akkor kell használni ha parabolás a digi. De most a kpax bemenet van használva csak nem tudom h erdemes lenne-e váltani
2015. jún. 5. 17:48
 5/8 anonim ***** válasza:

:D :D :D

Beszarok rajtad... (na ne vedd sértésnek).

Mit szeretnél pontosan? Egyszerűen nem tudom, hogy hogyan kezdjek neki.

Adott a box, műholdas, eddig értem, s fontos információ. A box nem HDMI-s, tehát csak az lehet (igazából) a kérdésed, hogy koaxal csatlakoztasd a boxot a TV-re avagy scarttal, nem? Erre gondoltál? Scarttal, ha az nem egy 600 forintos izé, akkor valamivel jobb lesz a kép, szal lépd meg a dolgot.

TV-den van HDMI csatlakozó? Ha van, kérj a digitől HDMI-s boxot, kicserélik a régi beltérit újra, s miután ez megvan természetesen HDMI-vel csatlakoztasd, no úgy már jelentősen jobb lesz a képminőség, pláne HD csatornákon, SD-n is valamivel, mert a digis, analóg jelet továbbító boxok borzasztóan silány minőségűek.

2015. jún. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen :D a scart jobb mint a koax minőségileg?
2015. jún. 5. 20:51
 7/8 anonim ***** válasza:
Csak azzal a beltérivel tudod nézni az adást, amit ők adtak, mert párosítva van a kártyával, ha a koax bemenetet használod, akkor nézheted a Thor műhold ingyenes csatonáit, jobb minőségben, mint egy elavult scart csatlakozós beltérivel.
2015. jún. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az ő beltériükethasznlom.. Csak annak a kimenete koax ami a tv-be megy.. Em meg le akarom venni a koaxot es lecserelni f csatlakozora h a satellite bemenetre tudjam a tv-be dugni.. Bar hagyjuk :D
2015. jún. 6. 00:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!