Daisy. kérdése:

Akkor most mi van?

Figyelt kérdés
Szóval vettem egy állítólag 16 GB-os tabletet.Le akartam tölteni egy 40 MB-os appot, de azt írta ki, hogy nem tudja letölteni, mert nincs elég belső hely, pedig csak max. 3 GB-ot használtam.Megnéztem a Tárhelynél, hogy akkor most mennyi helyem van még, ott azt írja: Összes hely: 12,58 GB , Elérhető: 12,15 GB. Akkor most miii van? Hova tűnt az a 12 GB???Ahh nem értem , remélem ti igen :/Előre is köszi!

2015. jún. 5. 21:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Oda tűnt el, hogy amikor veszel egy X Gb tárhelyű készüléket (esetedben 16Gb) akkor azon rajta van a rendszer, ami foglal egy bizonyos mennyiséget (típustól függően). Azaz egy 16Gb-os kütyünek, Kb 12Gb ami szabadon felhasználható. De ha nem engedi letölteni, miközben van helyed, akkor nem ártana egy factory reset.

Nem beszélve arról, hogy ha van benne SD kártya, akkor annak a kapacitását is hozzászámolja, de nem biztos, hogy tudsz rá appot menteni.

2015. jún. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi,segítettél
2015. jún. 9. 13:19

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!