Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ipad air 2-nél nem kevés az...

Ipad air 2-nél nem kevés az ha 16 Gb-osat veszek?

Figyelt kérdés
Játszani nem szoktam és filmeket is netről nézek:) inkább zenék

2015. jún. 5. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem iPhone-ból van 16GB-os, és 6 év alatt 8Gb-t tudtam elfoglalna rajta, szóval szerintem bőven elég. :)
2015. jún. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem bőven elég.
2015. jún. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az a 16gb igazából 11-12gb, nekem a zenék foglalnak kb 10gb-t szerintem nem elég 16 gb, minimum 32 de inkább 64
2015. jún. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

De eléggé kevés

Alapból ebből kb 11gb-ot használhatsz fel

Leszeded apple irodai csomagját az 3-4 gb körül van

Ráraksz 1-2 fullhd filmet az is minimum 3gb, hacsak nem gépről streameled

Zenéből nem tudom mennyit akarsz rátenni, az is lehet simán több gb

Ha néha fotózgatsz is vele az is gyorsan baromi sok helyet fog enni

Van még egy rakat app amit gondolom raksz majd rá, pl facebook, messenger, média player, youtube, ezek is esznek együtt vagy 1gb-ot..

Aztán játékokról még nem is beszéltünk, rendben hogy nem szoktál de azt nem hiszem el h néha ne lennél 1-2re kíváncsi, egy komolyabb játék is már több gb-ot eszik

És vegyük hozzá azt is hogy ez a tablet több évig elég lesz még olyan hardver van benne, egyre több helyet fog enni az ios és a többi app is mivel egyre komplexebbek lesznek

16gb egyszerűen nem elég kihasználni ezt a tabletet

Teljesen érthetetlen miért nem 32gb az induló modell, így vegyél 35k-val drágábban 64-est......

2015. aug. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!