Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mit nevezünk házimozinak (...

Mit nevezünk házimozinak ( Bővebben lent )?

Figyelt kérdés

Mit nevezünk házimozinak? Egy televíziót, egy médialejátszó egységet és egy hangrendszert vagy nevezhető házimozinak egy számitógép/notebook, monitor vagy televízió és egy hangrendszer?


Pl nekem van egy notebookom, egy monitorom amit falra rögzítettem, és van egy 5.1-es hangrendszerem, és ezen filmezek, ezt már lehet házimozinak nevezni? Vagy ez még nem az?



2015. jún. 6. 18:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Azt gondolom, hogy nincs egyértelműen meghatározva.


Hasonló ahelyzet a "Hi-Fi"-vel.


Régebben a Hi-Fi az legalább műszaki szabvány volt és volt tekintélye, de mára teljesen devalválódott és minden kinai műszaki vackot annak hívhatnak... :(


Én "házimozi" alatt az 5 csatornás hangrendszer és a képi lejátszó együttesét értem kb...

Bár egy komoly sztereó többet tudhat, mint egy szedett-vedett 5.1 pl... :)

2015. jún. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!