Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogy tisztítsam ki a FEJhallga...

Hogy tisztítsam ki a FEJhallgatóm kábelét?

Figyelt kérdés

Van egy TDK zöld színű fejhallgatóm, amit karácsonyra kaptam. Azóta nagyon beszürkült a kábele, és ez zavar. Egy ilyen fehér színű szövetből készült kábele van. A kérdésem, hogy nyugodtan vízzel lemoshatom a szövetszerű kábelt, vagy közvetlen alatta vannak a vékony kis piros, kék stb... színű kábelek?

Meg van rajta egy sárga zsírfolt, amikor öt percre az öcsémnek odaadtam, és mire visszamentem, már olyan volt...

Tehát vízel nyugodtan le lehet mosni a szövet kábelt, vagy nem? Köszi!


2015. jún. 8. 13:38
 1/2 anonim ***** válasza:
99,9% hogy még van rajta egy műanyag borítás is a textil alatt. Egy nedves/szappanos ronggyal törölgesd át, majd hagyd jól megszáradni. Ügyelj arra, hogy csak a kábel legyen vizes.
2015. jún. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi szépen :)
2015. jún. 8. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!