Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Philips mp4 lejátszóra hogyan...

Philips mp4 lejátszóra hogyan lehet letölteni videót?

Figyelt kérdés

Philips gogear vibe, songbird mp4 lejátszóm van.

A letöltéssel nincs baj. Azzal van a gond, hogy a készülék csak egy bizonyos formátumot játszik le, ha videóról van szó: smv formátumot [160*128]. Ezt csak a philips media converterrel lehet konvertálni. Megvan hozzá a program. Először sima letöltővel letöltöm a videót wmv formátumba, mert ezt fogadja el a philips konvertáló, mégis valami miatt nem akarja konvertálni, amikor elindítanám a folyamatot, a status-nál (állapot) megjelenik egy piros háromszög benne egy felkiáltójellel, és, ha ráviszem a nyilat, ezt írja ki:

Please install the codec and the latest Microsoft DirectX (TM)

Nem tudom mik ezek és mihez szükségesek, természetesen utánanéztem, de nem lettem okosabb, és nem akarok letölteni össze-vissza mindent, mert mindig telerakja vírussal a gépet. Nagyon jó lenne, ha valaki segíteni tudna, mert elég bosszantó, hogy mp4 lejátszóm van, de nem tudok rajta videót nézni... Rengeteget szenvedtem már ezzel.



2015. jún. 9. 16:52
 1/3 A kérdező kommentje:
Feljebb azt is kiírja, hogy a program csak wmv fájlt támogat, de én wmv fájlt illesztettem be... Úgyhogy szerintem nem ez a baj.
2015. jún. 9. 17:36
 2/3 kkovax38 válasza:
2015. jún. 10. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
WMV fájl kell hozzá, az meg is van, de kell hozzá valami microsoft directX, és kodek.
2015. jún. 10. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!