Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Egy TV vásárlása előtt milyen...

Egy TV vásárlása előtt milyen szempontokat kell figyelembe venni?

Figyelt kérdés

Az újságok és internetes webáruházak pár információt közölnek, de most azok mit jelentenek ebből nem tudom megállapítani, hogy jó képe van vagy nem. Persze olyanokra vagyok kíváncsi mint pl. képfrissítés és ennek változatai stb.

Milyen paraméterek eredményeznek minőség javulást és romlást?


140 ezer alatt milyen TV-t ajánlotok UHD-ben? LG vagy Samsung ami szóba jöhet.



2015. jún. 10. 15:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Nincs nagy választék ennyiért, mindössze egy típus kapható mindkét gyártótól. Nagyon nem tudsz melléfogni, mindkettő közepesre értékelt.

[link]


[link]


Amúgy minek uhd tv? Nincs tartalom rá, online játékra is alkalmatlanok az ilyen alsó kategóriás tv-k a magas input lag miatt.

Ennyiből már tudsz venni egy középkategóriás sonyt, pl. a 42w705b 132-től kapható ami egy elég jó tv:

[link]

2015. jún. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! UHD egyébként blu-ray miatt kellene :)
2015. jún. 11. 09:52
 3/3 anonim ***** válasza:

Egy nagyon fontos dolog, amit figyelembe kell venned, hogy milyen messziről fogod nézni. Mérd le milyen messze lesz a tv az ágytól,foteltől.

[link]

40"-es tévénél 1,5 méteren belül kell ülnöd, különben semmit nem fogsz az uhd-ből észrevenni.



Egyébként én Sony-t vennék. Sokkal szebb a képük, mint a Samsungoknak.

2015. jún. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!