Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Genius 1700-as hangfallal van...

Genius 1700-as hangfallal van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés

Mit tud egy ilyen?

Nem kell h. hangosan és hifi minőségben szóljon... ilyeneket nem várnék ilyen olcsón és van is komolyabb sztereo hangfalam ... Viszont az íróasztalomhoz szeretnék valamit ami halk de jó a hangja és olcsó.



2015. jún. 14. 19:54
 1/4 A kérdező kommentje:
illetve: Genius SW-HF2.1 1205 erről tud valaki valamit?
2015. jún. 14. 19:56
 2/4 anonim ***** válasza:
Genius 1250B-t vedd szerintem, valószínűleg jobban jársz, és nem kell azon se gondolkozni, hogy hova rakd a subot íróasztalnál.
2015. jún. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igaz azt olvastam arról, hogy jobban megéri...de nem lehet, hogy mondjuk az 1700asnak jobb a basszusa?
2015. jún. 14. 22:47
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát az egyiknél reflexláda+egy 5"-os mély van, a másikban meg 2 db 4"-os mély-közép hangfal. Mélyet ezen is lehet tekerős potival szabályozni. Ésszerű beállításokkal hosonló lehet a basszusuk, összességében meg valószínűleg jobb az 1250B (+jobban néz ki a nagy méretével +nem kell a mélyládát pakolgatni, nem zúgatja a padlót).

Nekem van egy Z-506-om, szeretem az 5.1-et, de nem biztos, hogy most is ilyet vennék. 2.1-et meg biztosan nem. Itt 6 hangszóró mellé van egy 4-5"-os sub, 2.1-él meg 2 darab mellé.

2015. jún. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!