Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogy lehetne egy XBOX 360 E...

Hogy lehetne egy XBOX 360 E gépet csatlakoztatni egy nem lcd hanem régi fajta tv-hez amin nincs Hdmi bemenet?

Figyelt kérdés

Üdv szép napot mindenkinek.

Van nekem egy XBOX 360 E gépem ahhoz egy lcd tv hdmi csatlakozóval de mivel mostanában a hugom rákattant a gépre és nekik csak egy sima "dobozos" tv-je van amin nincs Hdmi, ezzel kapcsolatban az lenne kérdésem hogy ezt a gépet rá-e tudom kötni arra valamilyen úton módon? Valamilyen átalaktóval vagy bármivel? Anno amikor megvettem még nem volt ez az lcd tv-ém és akkor vettem egy Hdmi AV átalakítót ha jól emlékszem de azzal nem működött, viszont a hivatalos xbox oldalon van egy kép hogy hogyan lehet csatlakoztatni más kábellel ( [link]

Ezzel működne a dolog? Kompozit AV-kábellel.

Remélem érthető voltam, előre is köszönöm a választ.



#CRT #Xbox 360 #HDMI #av kompozit
2015. jún. 15. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:
2015. jún. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Scart, vagy VGA (D-SUB) csatlakozóval:
2015. jún. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha van a "sima dobozos tv"-n SCART(és esetleg nincs RCA), akkor meg kompozit kábel + ez:

[link]

2015. jún. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Van scart meg RCA is. Köszönöm mindenkinek, akkor úgy látom nem lehetetlen csatlakoztatni.
2015. jún. 16. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!