Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van értelme 30 éves hangfalat...

Van értelme 30 éves hangfalat venni? Mennyire amortizálódik egy ilyen eszköz?

Figyelt kérdés
Akkoriban csúcsminőség volt elvileg nem volt széthajtva,
2015. jún. 17. 13:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Hangfaltol (es aratol) fugg.
2015. jún. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Erre gondoltam:

[link]


vagy egy philips fb 565


Mindegyik 32e/ pár

2015. jún. 17. 14:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Elegge igenyesnek tunik. Ha rendesen meg lehet hallgatni, es nem derul ki semmi gixer, szerintem okes.
2015. jún. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bőven lehet értelme. Nekem van/volt jó pár olyan, ami 40-nél is több volt és semmi baja nem volt és nagyon szépen szólt.


A gumi/szivacs pereme a hangszórónak az szétmehet, de az sem föltétlen nagy kaland kicserélni. Különösen a habszivacs szélek szoktak elporladni a sötét fekete gumi nemigen.


Egy igényesen megépített hangsugárzónak 20, de akár 30-40 év meg se kottyan. :D


Amit ide belinkeltél, az is megérheti, de kérlek a "csúcsminőség" szöveget felejtsd el.


Itt van egy pár olyan, amire azt mondanám, hogy csúcsminőség és simán lehet 30 év fölött:

https://www.youtube.com/watch?v=XwCeiYoIsyQ

2015. jún. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem rossz, de azért nem is egy High end... pff... 32 az azért nem kevés ám értük, ha valóban csodás állapotban vannak, akkor esetleg. (Azt hittem 16 a pár.. :D )


Celestion, Monitor Audio, TDL, JPW, Wharfedale, Misssion, Tannoy, Heybrook, B&W ilyen márkájúaknak is érdemes lehet utánanézni...

2015. jún. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!