Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » XBOX 360-as készülék (nem rég...

XBOX 360-as készülék (nem rég vásárolt, RGH-val) nem ismeri fel a pendrivot. Mi lehet a probléma? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Eddig a játékok másolására egy Sony pendriveot használtam, de most nem ismeri fel a készülék. Újra formáztam a pendriveot (Fat32-re) de akkor se volt jó. Megpróbáltam egy másik pendriveot bedugni, de az se járt sikerrel, kiírja hogy új eszköz lett bedugva, de a fájlkezelőben nem jelenik meg. Valaki tudna segíteni?

2015. jún. 18. 10:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem ir valami hiba uzenetet ? Pl mint szamitogepnel ha nem ismeri fel: sikertelen telepites. A program nem mukodik megfeleloen! Ha igen lehet nem igazan erintkezik az usb.
2015. jún. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem ír semmit, csak az alábbi üzentetet: " Detected storage device changed. Mounting ... drives " vagy valami hasonló... a pendriveot pedig csurig benyomtam.
2015. jún. 18. 10:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Ertem nem lotyog ha bedugod az usbt? Vagy hasonlo? Nagyon konnyen kijon pl
2015. jún. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem, stabilan benne marad. Próbáltam az első 2 USB portot is, illetve a hátsót is, egyik se ismerte fel.
2015. jún. 18. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!