Megéri a chuwi v10hd?

Figyelt kérdés

Az itthon és egyéb neten kapható európai termékekkel szemben az árát sokkal jobbnak találtam, és mivel windows van rajta (8,8.1? nem tudom) ezért nem hiszem hogy megadná magát olyan hamar mint egy android, és full-os a windows szóval mindent lehet vele. Kb 50e alatt rendelném ami sztem jó. (egy windowsos tabhoz képest)

Véleményekre, tapasztalatokra vagyok kíváncsi, köszi!



2015. jún. 18. 11:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Tessék itt egy kiváló teszt

[link]


Nekem a kistestvére a Hi8 van és igen príma jószág. Nagyon jó a windows sokkal jobb mert tényleg számítógép. Pl androidon utáltam a röghöz kötést, a külön FB alkalmazást a mobil honlapokat. Itt a jókis microsoft EDGE böngészővel egyszerre mehet a full verziós facebook, mellette egy youtube videó, nincs ilyen hülyeség, hogy mindenre van külön alkalmazás. Tudom futtatni a windowsos programjaim.


Amire figyelj, hogy ha kínából veszed ott 99 százalék, hogy a vámon megakad. Ami kb +10 000ft lesz. De van sok eu raktár ha onnan veszed akkor nem fog a vámon fennakadni mert európából jön. A gearbest nek van egy jó eu raktárja ahol szokott is lenni.

2015. szept. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már egyszer rendeltem aliexpressről telefont és átjött vámon de igen aért ez necces. Csak nem tom euból lehet e olyan olcsó mint kínából?
2015. szept. 19. 23:20
 3/3 anonim ***** válasza:

Nagyon kevés az esélye a vámon átcsúszásnak mondjuk 20/1x

Euból kicsit drágább, de jóval olcsóbb mint a +10 000ft nyi vám. Én a kistesót a Hi8 at postával együtt 100$ ért vettem ez kb 28 000ft. Na ez kínából véve postával kb 85$ 24 000ft ami vámmal 32 000ft lenne. Szóval egyértelmű volt a döntés. Nézegesd a gearbest, vagy merinmobiles oldalakat itt szokott eu rakátras lenni.

2015. szept. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!