Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Acer laptopom egyfolytában...

JimbóGames kérdése:

Acer laptopom egyfolytában "búg", mit tudok csinálni, hogy abba hagyja?

Figyelt kérdés
Mostanában kezdte el nem értem miért. Asztalon használom, van alatta egy külön hűtő is. a CPU használat ( jelenleg is) 10% alatt van, nem is érzem, hogy meleg lenne. Nemrég fújtam ki a ventilátorát. Szóval nem értem, tudnátok segíteni?

2015. jún. 23. 15:57
 1/5 anonim ***** válasza:
2015. jún. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Asztali gépet sem lehet kitakarítani normálisan egy kompresszorral, egy laptopot meg főleg nem. Rendesen szét kell szedni és kiportalanítani, a processzort újrapasztázni. Amint ez megtörténik, ismét csendes lesz a gép.
2015. jún. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ezek szerint meg kell látogatnom egy szervizt, mert eddig itthon nem sikerült szétszerelnem.
2015. jún. 23. 16:32
 4/5 A kérdező kommentje:
És amíg nem vitetem el rendesen kipucoltatni egy szakemberhez addig használhatom? nem lesz komolyabb baja?
2015. jún. 23. 17:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Használhatod, csak ne terheld le nagyon (pl. játékkal), nehogy túlmelegedjen, bár ilyen esetben magától kikapcsol.
2015. jún. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!