Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyiket válasszam (otthon,...

DeMoR kérdése:

Melyiket válasszam (otthon, utcán. ) zenehallgatásra?

Figyelt kérdés

Üdv!

Össze gyűjtöttem pár Fejhallgatót és nem tudok választani, hogy végül is melyik a jobb erre a célra O.o ... mivel nem vagyok egy "nagy" hangtechnikus, így itt kérdezek hátha itt választ kapok :D ...


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


De ha valakinek van ennél is jobb ötlete, hasonló árban azt is szívesen meghallgatom (mivel ezeket is csak úgy találtam a neten), és talán még az is lehet hogy azt veszem meg :D ...


Válaszokat,ötletek előre is Köszönöm ! :)



2015. jún. 24. 03:28
 1/2 anonim válasza:

AKG vagy JBL.

Szűkös tapasztalataimra hagyatkozva azt mondanám, hogy AKG a nyerő, de a JBL se rossz.


Jobb ötletem nincs, tanácsom viszont van: a SkullCandy-t kerüld el jó messzire. :)

2015. jún. 24. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezek közül egyértelműen a a SONY t.
2015. jún. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!