Krissz101 kérdése:

32 ohm vagy 64 ohm? Melyek fejhalgatót vegyem meg? American Audio ETR 1000B, ami 32 ohm-os vagy American Audio HP550 ami 64 ohm-os

Figyelt kérdés

American Audio HP550 mindenben jobb mint az American Audio ETR 1000B. Kivéve azt hogy a HP550 64 ohm-os az ETR 1000B pedig 32. Olvastam egy, két dolgot de pontosan nem tuom mennyire fontos ez.

Ebben az ár kategóriában ezt a 2 fejhalgatót találtam megfelelönek. A különbség az ohm. És hozzáértő válaszát várom



2015. jún. 24. 15:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt nézd meg, hogy amibe bedugni akarod, az mekkora impedanciát igényel.
2015. jún. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igazábol egyenlőre laptopba, amit nem sokara eladok és újat veszek. De arra gondoltam hogy van egy kis hangfalam amibe bele tudom dugni és így erősítőként használom.(de azt most nem tudom mennyire áll ellen, ille hogy hány ohm-os)
2015. jún. 25. 02:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!