Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tudnátok ajánlani 1 jó videoká...

Tudnátok ajánlani 1 jó videokártyát legfeljebb 22ezer forintért?

Figyelt kérdés
olyat szeretnék ami az újabb játékokat is bírná

2015. jún. 26. 22:29
 1/7 anonim ***** válasza:

AMD Radeon HD6970 2GB


Használtan ilyesmi árért már találhatsz.

2015. jún. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Annyiért nem igazán van olyan amin a mostani játékok is rendesen futnak. Használtan nézelődj, úgy hátha. Ajánlom ezt az oldalt: [link] Ha játszani akarsz, semmiképp ne 64 bites legyen. Aktív hűtésű, 2 gigás lenne az igazi, de nem tudom találsz-e ennyiért 128 bites(vagy jobbat). Ööö ha drágább videokártyára nem futja, milyen a procid, mennyi a RAM-od? A játékokban a videokártya teszi a legtöbbet, de a többi is lényeges. Én is új gépre pályázok, de szerintem kompletten jó esetben sem fogom megúszni 200ezer alatt.
2015. jún. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
#2: Amit linkeltél, azt felejtsd el. Alkalmatlanok játékra.
2015. jún. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Újonnan sajnos nincs jobb ennyiért, néhány olyan akad ott amin legalább elindul a mostani játékok egy része, nem is a Witcher 3-ra gondolok. Amikor a gépem összeraktam nekem sem volt sok rávaló, így szinte mindent használtan vettem. :D Legjobb úgy venni ilyesmit, hogy használtan, de garanciával, persze amire még van... nyilván a "régebbi" dolgoknak ment le az ára mostanra, amikről már kezd lejárni. Használt dolgokat árusító cég is adhat, de ott drágább is minden. Vaterán találtam már dolgokat, csak meg kell nézni az eladó értékeléseit.
2015. jún. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy tipp, ha nem undorodsz a lapcsaládtól: Hardverapró. Sok korrekt ember van ott, én is onnét vettem a 6970-em. Azóta is hibátlan, a hirdetéseket szűrik, és az értékelések többnyire árulkodóak. Emellett jók az árak is többnyire.
2015. jún. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A hirdetéseket szűrik? Hát a nagy része átverés.
2015. jún. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor 5 év alatt hogy nem találtam egyet sem? Vannak csalók, de kevesebb mint máshol.
2015. jún. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!