Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nem játsza le a filmet...

Miért nem játsza le a filmet a nagy monitorom?

Figyelt kérdés

Vettem egy 22 colos tft monitort, amit a laptopomra kötöttem, és most két monitort használok egyszerre.

A problémám csak az, hogy mindent ugyanúgy mutat mindkettő, csak a videókat, és filmeket nem mutatja a tft monitor. Ez miért van? Ha neten nézek valami videót, azt mutatja, de ha gépről szeretném nézni akkor nem!

Próbáltam már úgy is, hogy tft monitort állitottam be elsődleges monitornak, de úgysem megy!

Próbáltam progit letölteni a videokártyám frissitéséhez, de olyan sokat találtam, hogy egyik sem az én gépemhez való. De még az sem biztos, hogy tényleg ez a baja.

Tudtok valami okosat mondani?

Előre is köszi!


2010. márc. 2. 18:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha csak akkor nincs kép mikor windows media player el nézed a videókat akkor tölts le egy másik lejátszót talán azzal menni fog.
2010. márc. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Semmivel sem megy, de azért köszi!
2010. márc. 4. 18:14
 3/4 MaXXeGee ***** válasza:
óóó óóóó ez a vga kártya beállítási hibája lesz. Másodlagos monitorként kezeli amit vettél, és valószínűleg klónozásra van állítva. (ugye?) Nos klónozás esetén csak az elsődleges monitoron megy a videó, de ha azt szeretnéd hogy a másikon is menjen akkor be kell állítanod, hogy színház üzemmód. Tudom hule neve van, de ez azt eredményezi, hogy ha az elsődleges meghajtón kompakt nézetben elindítasz egy videót, akkor a másodlagos kijelzőn fullscreenben fog menni, ezt a megoldást tudom neked javasolni, ATI kártyához azaz Catalysthoz tudok részletes segítséget nyujtani, nvidiát nem használtam sose. jut eszembe, van fent a kártyához catalyst vagy nvidia detonator? ezek segítségével tudod csak beállítani. Várom a választ :)
2010. márc. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi a választ! Én nem nagyon értek hozzá, mert nő vagyok, de legalább eltudunk rajta indulni.

Valószinűleg nvidiám van :(

Megpróbáljuk amit irtál!

THX :D

2010. márc. 6. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!