Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Megéri nintendo 2ds-t vagy...

Megéri nintendo 2ds-t vagy 3ds-t venni ezekért a játékokért?

Figyelt kérdés
Főként a konzolra megjelent 3 The legend of zelda játék érdekelne, esetleg még a mario kart 7 és talán egy pokemon részt is kipróbálnék. Nézegettem, hogy még mik vannak, illetve mik jönnek ki rá, de a fentebb felsoroltakon kívül szinte az összes ds-re megjelenő játék túlságosan is japán az én ízlésemnek. Érdemes emiatt a 4-5 játék miatt megvenni a konzolt? Ennyiért elég lenne egy 2ds?

2015. jún. 30. 16:48
 1/4 anonim ***** válasza:
77%

egyiket se venném, hanem inkább egy wii-t,

20e ft, softmode-os, és minden másolt gamezt visz

2015. jún. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%

gateway kártyát kalkuláld bele, az kb 20k körül van, de mindent visz (3DS és DS játékokat is)

amit tudok ajánlani:


ridge racer

fantasy life

super mario 3d land

new super mario bros 2

batman arkham origins


szeptemberben pedig a mighty no. 9. (aka megaman :D )


és még jönnek játékok rá. szóval totál megéri, de 30k-nál többet ne költs rá. +20k gateway-re.

2015. jún. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Krisipoke ***** válasza:
72%

Szerintem megéri mert nagyon jó játékok. És igen, a fő Pokémon részek is jók. De még ha engem kérdezel, más Mario játékok is jók (pl. a 3D Land, vagy ha szereted az RPG-ket, akkor a Mario & Luigi: Dream Team és a Paper Mario Sticker Star is), meg még jó mondjuk a Donkey Kong Country Returns 3D, a Kirby Triple Deluxe, a Fire Emblem Awakening, a Super Smash Bros, és még sok más is. Arról nem is beszélve, hogy sima DS játékok között is rengeteg nagyon jó van, és azokat is viszi.


A 2DS ugyanaz, mint a 3DS, csak nincs benne 3D mód meg sztereó hang, és nem lehet összecsukni. Ha ezek nem zavarnak, akkor jó a 2DS is, igen.

2015. jún. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
80%
Vegyél egyet, és mutasd meg mindenkinek, hogy van jobb mint az okostelefon.
2015. júl. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!