Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Segítség kellene. Vettünk egy...

Kentano6 kérdése:

Segítség kellene. Vettünk egy samsung smart tvt. Holnap érkezik. Kérdés :Rendelkezik a tv Cl nyílással. A stup-box kell hogy tudjam nézni a csatornákat? T-homes vagyok. A pip cart üzemmód setup-boxal nem használható! A mostani tv-nél se lehet.

Figyelt kérdés

#Semsung smart #tv-setup-box
2015. jún. 30. 17:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, a Set Top Box ezurtán is kell, mert a CI (common interface)nyilásba beleesik az előfizetői kártya.

Ahhoz, hogy ez egyáltalán használható legyen kell még egy megfelelő modul kártya.

Ebbe megy az előfizetői kártya, és az már belemegy a CI slotba.

De sok előfizetéses szolgáltató nem engedi a csak kártya használatát, erre rá kell kérdezni.

A T-Home úgy tudom (régebben így volt) nem engedi.

2015. jún. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!Még egy,hogy ezt a modul kártyát hol lehet venni?
2015. júl. 1. 11:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Médiamarkt, extrem Digital stb.

Ilyet keress: Dekóder modul kártyaadapter

Ebből többféle van a kódolástól függően: Conax, Skylink.

Azt keresd, ami Neked jó, 10e felett lesz az ára.

De MÉGEGYSZER! Sok szolgáltató párosítja a kártyát a SetTopBoxhoz, a kártya csak abban működik.

Kérdezz rá, nyomozd ki én nem tudom megtenni....

2015. júl. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Utána érdeklődtem.A t-home nem engedélyezi :(
2015. júl. 2. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!