Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » IPTV-ről váltanék T-home Sat...

TomV kérdése:

IPTV-ről váltanék T-home Sat TV-re, mert a T-home-nak nincs IPTV-s lefedettsége ezen a területen, meg állítólag HD is jobb minőségű műholdról mert nincs tömörítés mint az IPTV-k esetében?

Figyelt kérdés
Mi a tapasztalatotok a T-home Sat szolgáltatással kapcsolatban? Milyen minőségű a szolgáltatás? Bármilyen környezeti hatás mennyire befolyásolja a vételt stb?

2015. júl. 1. 09:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Én úgy vettem ezt a kis házat, hogy volt benne telefonkábel és műholdvevő is. Másképp nem jön be semmi, mert ez völgy, még a mobillal is gondok vannak, a mobilnet használhatatlan, kábelest állíttattam be. A műholdvevőt használom, az ingyenes csatornákkal. Vennem kellett egy másik, HD-s set top boxot, most látom, hogy sokkal jobb a vétel minősége, nincs kockázás és hasonlók. Samsung monitor-tévém van.
2015. júl. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy jól beállított antennánál is van az az eső felhő, ami megtudja zavarni a vételt, de ez ált. csak percekig tart, ehhez viszont, h így legyencegy valóban jól beállított antenna kell, tiszta kilátás s egy minőségi fej. Saton is van tömörítés, h digitális vétel, iptvhez képest nem tudom, h jobb-e a minőség, de a T-satra nem szokott a minőségre panasz lenni, sokkal inkább az árra. Gondold át a dolgot, számolj utána, h nem érné-e meg jobban saját rendszert kiépíteni, ahogy azt az első válaszoló tette, s előfizetni upc direkt direkt kártyára, náluk 71 csatorna 2000 Ft.
2015. júl. 6. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!