Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi a különbség egy gamer...

Mi a különbség egy gamer hangfal és egy sima hangfal között?

Figyelt kérdés
Most akarok venni 2.1 es hangfalszettet csak zenehallgatásra, játékokhoz nem. Találtam egy elég jót csak az gamer és ezért fordultam ide segítségért hogy egy olyan hangfal is megfelel-e arra amire kell.

2015. júl. 1. 15:51
 1/5 Osynho ***** válasza:
100%

A gamer egy divatos kifejezés, amit lassan már a wc papírra is ráírnak, hogy menőbb legyen és megvegyék a júzerek.


A hangfal akkor jó, ha jól szól. Zenére olcsó 2.1 nem igazán való, de ízlések és pofonok.

2015. júl. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor semmi különbség nincs a kettő között. És még annyi hogy erről valami vélemény? : [link]
2015. júl. 1. 16:15
 3/5 Osynho ***** válasza:
100%
Zenére sokkal jobbat találsz, ha használt is szóba jöhet. Erősítő + rendes hangfalak. Ez max puffogtatni jó, zenére én nem hallgatnám szívesen.
2015. júl. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm a segítséget!
2015. júl. 1. 16:19
 5/5 |Orfeusz| ***** válasza:
A hangfalak érdekes csoportba tartoznak, mert nem igazán fejlődnek, mint a számítástechnika nagy része, és nem is mennek tönkre általában. Ezért használtat is érdemes keresni.
2015. júl. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!