Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan tudnék úgy tönkretenni...

Hogyan tudnék úgy tönkretenni egy tévét, hogy ne jöjjenek rá, hogy nem magától ment tönkre?

Figyelt kérdés
Legyetek szívesek a kérdésre válaszolni, higgyétek el megvan az oka, hogy ezt kérdezem.
2010. márc. 3. 08:03
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
lógass bele egy fémszálat, kapcsold be,és készen vagy. Persze közbe engedd el, mert jól kibaxsza a szemedet.
2010. márc. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
az a baj hogyha valakinek annyira fontos a tévé hogy ne tudjon megválni tőle akkor nem fog történni semmi azzal hogy tönkre teszed...vagy elviszi megjavíttatni vagy pedig vesz másikat...
2010. márc. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt kérdezd meg egy magánszerelőtől (tehát ne szakszervízbe menj). Elég veszélyes bármit beleönteni/belelógatni a tv-be, ne adj' Isten, meg is halhatsz, ha valami rosszul sül el. Biztos, jól átgondoltad, hogy annak a tv-nek mennie kell?
2010. márc. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Egyszerűen megőrülök!!!! Az agyatlan apám folyton üvölteti azt a f.st, és az csak egy dolog, hogy gyűlölöm a tévét, de aludni sem tudok. Megy hajnali egyig, aztán kapcsolják be reggel 7kor, és már olyan vagyok, mint egy zombi! Hál'istennek tudom, hogy nem venne újat, mert egy végtelen smucig ember, ezért tényleg fontos lenne, hogy valahogy tönkretegyem, mert lassan megőrülök:S Köszi a válaszaitokat, jöhet még. Ja, és nem tudom, ki pontozta le az elsőt, és miért:S Én mkit felpontoztam.
2010. márc. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Finom grafitpor. Puha (pl. 3B) ceruzabelet türelmesen lereszelsz valami finoman érdes felületen, aztán leveszed a tévé hátlapját és belefújod egy papírlapról a grafitot. Ha nem akarod levenni a hátlapot, beszórhatod a szellőzőnyíláson keresztül is.
2010. márc. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 cipi8 ***** válasza:
100%
Az antenna/kábel csatlakozóba 230 V-ot kell vezetni, ez a villámcsapás látszatát kelti. Ezt egy szervizes barátom mondta hogy a garis készülékeket így lehet gajra vágatni! DE VIGYÁZZ A MAGASFESZÜLTSÉG NEM GYEREKJÁTÉK!!! ÉLETVESZÉLYES!!!
2010. márc. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!