Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Egy háttérben futó program...

Zane kérdése:

Egy háttérben futó program leállítása? Ami lassítja a gépet!

Figyelt kérdés
A gépem amikor visszahoztam a szervizből egy olyan furcsaságot vettem észre, hogy a D, meghajtón az 1T helyet csak 600Gb tudok használni és erősen lassult a gépem. Mikor csináltam egy teljesítmény probléma keresést akkor azt írta: Észlelt problémák: A számítógép úgy van beállítva, hogy rendszerindításkor automatikusan futtasson egy programot. Remélem hogy valaki éti, hogy mi lehet ez a program és ell is mondaná, hogy hogy lehet ezt leállítani.

2015. júl. 3. 21:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Tedd fel a Cleanert és nézd meg az automatikusan induló folyamatokat (lehet másképp is, de ez talán elég egyszerű)

A sajátgépen jobkatt/lkezelés/lemezkezelésben meg megnézheted hogy mekkora a meghajtó mérete, lehet, hogy elkúrták a particionálást.

2015. júl. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem feltelepítettek valami sz**t. De az elsőnek is igaza lehet, hogy esetleg rosszul formáztak valamit. De az nagyon nagy baj!!!

Esetleg menj vezérlőpultra, és ott a "Programok és szolgáltatások"-ra, keress programokat, amihez elvileg semmi köze a gépednek.

Ctrl+Shift+Esc is segíthet. De a legjobb lenne, ha az elkúrt hdd-t elvinnéd egy másik szervizbe..

2015. júl. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem találtam semmit ami nem ide való csak azt, hogy valami AOMEI foglal a D, meghajtón 50Gb. Nem nagyon akarom tovább rontani inkább elviszem egy másik szerelőhöz.
2015. júl. 4. 10:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Start - kereséshez kell beírni : "msconfig" majd az automatikus induló programok részét kigyomlálni. Tehát ami nem a rendszerhez tartozik attól vedd ki a pipát. Egyébként a programok / szolgáltatások résznél is hasonlóan kell eljárni. Ezek után egy ccleaner telepítése is ajánlott lenne,érdemes hetente - kéthetente lefuttatni, zárt böngésző mellett.
2015. júl. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A ccleaner nekem a gépemen rajta van és receresen használom. Csak gondoltam le írom mert mindki pda írja a végén hogy töltsem le. :DD
2015. júl. 4. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!