Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Nálatok is elromlott a DIGI...

Nálatok is elromlott a DIGI TV adása? Bejönnek a csatornák, kijelzi a csatornaneveket, van műsorújság?

Figyelt kérdés

Nálunk (BP. VI. ker) tegnap délután óta problémák vannak! Persze hétvégére, hogy még segítséget se tudja kérni. :-(

Összekeverték a csatornákat, de ezt már megszoktuk, hiszen a közmédia csatornasorrendjeitől függetlenül, rendszeresen cserélgetik őket.

Nem jönnek be a csatornák nevei, adatai, a műsor adatai, így nincs egyáltalán műsorújság sem (guide), ezáltal felvenni sem tudok programozva. :-(

A rádió adások is a tévécsatornák között vannak, külön nem jönnek be, mint eddig.

Újra hangoltam a tévével, hátha segít a dolgon, de most még rosszabb helyzetben vagyok, hiszen totál összekeveredtek a csatornák, mert eddig egyéni sorrendben voltak. Most nem tudom sorba tenni őket, hiszen nem írja ki a nevüket. (nincs kedvem papírra kiírogatni hányas csatornánk, milyen adó van, majd a számok alapján sorba rakosgatni)

Az analóg adás pedig olyan szemcsés, néha még vonalkás is, hogy élvezhetetlen. (ezt a konyhában, gyerekszobában nézzük csak)



2015. júl. 4. 08:44
 1/6 anonim válasza:

Én is tapasztaltam Szegeden

ezek szerint nem egyedi az esetem

tegnap éjjel csináltam egy teljes keresést, akkor nem volt jó, ma reggel is és most sem

remélhetőleg megjavul idővel :///

2015. júl. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A t-home-nál minden csatornát megtaláltam 10 perc alatt.
2015. júl. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyedi műholdas, MindigTv ingyenes. Új set top boxot kellett venni (Mpeg4, HD-s) a Samsunghoz, aztán lefuttattam az automatikus keresést. Szépen beállt a csatorna sorrend. Nem is értem, én nem fizetek érte és a fizetős szolgáltatás ilyen pocsék? Érdemes egyáltalán előfizetni?
2015. júl. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy set top boxot kellene cserélni? Csak tipp, nem értek hozzá.
2015. júl. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Központi hiba volt a Diginél, a facebook oldalukon jelezték is.

Megjavították, újra kellett hangolni ismét, már kijelzi a csatornaneveket, van műsorújság, a rádiók pedig visszakerültek a rádiók csatornára.

Most rendezhetem a sorrendet újra. :-(


/Mellesleg nekünk nincs külön set top boxunk, a tévéjét használjuk. A CI kártya is abban van a kódolt csatornákhoz. Praktikusabb, mint a STB, mert nem AV-n jön az adás, hanem a tévén, így nem kell még egy külön távirányítót kezelni, ráadásul kihasználhatjuk a tévé összes alkalmazását. (rá van kötve egy jó nagy külső meghajtó azaz winchester, szinte a végtelenségig tudok felvenni rá)

A mindig tévét is befogja a készülék, de lényegében felesleges, mert a kábeltévén is jönnek ugyanazon csatornák.

(92 tévécsatorna van digitálisan, ebből 25 HD, mindez 3000.-/hó hűség nélkül + a Digifilm 300.-/hó)

2015. júl. 5. 08:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Elaludtak a Diginél, a T-nél minden rendben volt.
2015. júl. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!