Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Megéri manapság egy képcsöves...

Megéri manapság egy képcsöves tévét venni?

Figyelt kérdés
Újonnan venném.Debrecenben lakom,így még érte is tudok menni: [link]

2015. júl. 5. 22:24
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.Elgondolkodtam egy kicsit,lehet akkor nem veszek ilyen régi tévét.Erről mi a véleményetek?Akkor már legyen full hd: [link]
2015. júl. 6. 14:38
 12/15 A kérdező kommentje:
Bár a hangminőség is fontos,nem tudom...Az igazság az,hogy most fulladt be a régi crt tévém,de annak dolby hangminősége volt,nem tudom,hogy ezek a lapos tévék azt tudják-e.
2015. júl. 6. 14:43
 13/15 anonim ***** válasza:
16:9 HD igen, a többi felejtős.
2019. dec. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Tudom régi kérdés, de most is olvashatják... Szerintem ma már nem éri meg, nem véletlen hogy csak használtan lehet venni, és nem is képes digitális adást fogni.
2020. febr. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szerintem megéri, nekem is egy 25 éves crt van, magamnak megjavítottam, azóta egész stabil az üzemelése, nem is akarnám lecserélni másra.
2021. máj. 24. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!